ERA PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

ERA PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Monter Płochocin
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy ERA PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ERA PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Dane firmowe i kontaktowe - ERA PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Pełna nazwa
Adres rejestrowy
ul. Kolejowa 33 05-860 Płochocin
NIP
1182187297
REGON
38233446900000
Forma prawna
jednostka prawna
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Praca ERA PV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Instalator/pomocnik instalatora systemów fotowoltaicznych

    • Chełmża
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      montaż instalacji fotowoltaicznych, montaż konstrukcji stalowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie elektryczne/techniczne, prawo jazdy kat.B. uprawnienia SEP możliwość podpisania również umowy o pracę

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 do 5 500 PLN

Pracodawcy w Płochocinie