Martyński Olgierd OLBUD

Martyński Olgierd OLBUD najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Elektromonter Braniewo
w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Martyński Olgierd OLBUD

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Martyński Olgierd OLBUD

Wybrane oferty innych pracodawców

Praca Martyński Olgierd OLBUD - oferty archiwalne

  • Elektromonter

    • Braniewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 800-4 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      układanie przewodów w trasach kablowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętność sprawnego układania kabli mile widziane uprawnienia SEP oraz UDT mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 800 - 4 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Możliwość pracy na umowę zlecenie 20zł/h netto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Braniewie