Firma Handlowo Usługowa STYL Alina Środa, Krystian Środa Spółka Cywilna

Firma Handlowo Usługowa STYL Alina Środa, Krystian Środa Spółka Cywilna najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Firma Handlowo Usługowa STYL Alina Środa, Krystian Środa Spółka Cywilna

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Handlowo Usługowa STYL Alina Środa, Krystian Środa Spółka Cywilna

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma Handlowo Usługowa STYL Alina Środa, Krystian Środa Spółka Cywilna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Handlowo Usługowa STYL Alina Środa, Krystian Środa Spółka Cywilna - oferty archiwalne

  • Montażysta okien, rolet i bram

    • Oświęcim
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 839 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Montaż okien, rolet i bram. Praca na jedną zmianę w godz. 7.00-15.00. Umowa o pracę na okres próbny. Praca na terenie woj. Małopolskiego, pracodawca zapewnia dojazd z siedziby do miejsca wykonywania pracy. Wynagrodzenie 4839,28zł brutto. Kontakt z pracodawcą tel.: 500 008 660, osobisty; ul. Pogodna 39, 34-122 Gierałtowiczki lub CV przesłać na adres e-mail: krystian.sroda@gmail.com.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wykształcenie nie jest istotne, prawo jazdy kat. B, mile widziane doświadczenie przy montażu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 839,28 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wyngarodzenie 3800zł netto.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Oświęcimiu