TORUŃSKIE CENTRUM CARITAS IM. MARII KARŁOWSKIEJ

TORUŃSKIE CENTRUM CARITAS IM. MARII KARŁOWSKIEJ najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie księgowość / ekonomia

Oferty pracy TORUŃSKIE CENTRUM CARITAS IM. MARII KARŁOWSKIEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TORUŃSKIE CENTRUM CARITAS IM. MARII KARŁOWSKIEJ

TORUŃSKIE CENTRUM CARITAS IM. MARII KARŁOWSKIEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TORUŃSKIE CENTRUM CARITAS IM. MARII KARŁOWSKIEJ - oferty archiwalne

  • Księgowa

    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Samodzielne dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych. Prowadzenie i rozliczanie podatkowe (VAT, CIT). Sporządzanie sprawozdań finansowych. Zarządzanie bankowością elektroniczną. Rozliczanie dotacji z budżetu państwowego. Sporządzanie budżetów i bieżące zarządzanie tymi budżetami. Sporządzanie i weryfikacja raportów kasowych. Sporządzanie sprawozdań GUS. Weryfikacja list płac, sporządzanie rozliczeń ZUS, US.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
      • Uprawnienia: znajomość programu Word i Excel, znajomość programu kadrowo-płacowego OPTIMA
      • Inne wymagania: wyższe ekonomiczne, rachunkowość. Obsługa programu Optima, Word, Excel.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 08:00-15:00.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pielęgniarka

    • Toruń

      Opieka pielęgniarska w domu chorego, zmiana opatrunków, czynności pielęgnacyjno-
      higieniczne, leczenie ran i odleżyn, sporządzanie wymaganej dokumentacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: pielęgniarstwo, wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: pielęgniarstwo
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wymagany kurs opieki długoterminowej, czynne prawo jazdy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 323 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godziny pracy: 08:00-15:35. Miejsce wykonywania pracy: miasto Toruń. Może być również zatrudnienie n
  • Terapeuta zajęciowy

    • Toruń

      - prowadzenie zajęć terapeutycznych
      - prowadzenie wymaganej dokumentacji
      - praca z osobami starszymi

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, kierunek: terapeuta zajęciowy
      • Inne wymagania: obsługa programów office

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 950 - 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 7,30- 15,30 (I umowa na okres próbny do 3 m-cy)

Pracodawcy w Toruniu