Czy to Twoja firma?

SKARŻYŃSKI OIL SERVICE SP.J. praca

Kostrzyn nad Odrą
SKARŻYŃSKI OIL SERVICE SP.J. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Kostrzyn nad Odrą
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy SKARŻYŃSKI OIL SERVICE SP.J.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKARŻYŃSKI OIL SERVICE SP.J.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SKARŻYŃSKI OIL SERVICE SP.J. - oferty archiwalne

  • Monter serwisu

    SKARŻYŃSKI OIL SERVICE SP.J.
    • Kostrzyn nad Odrą
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Do podstawowych obowiązków pracownika należeć będą przeglądy i konserwacje maszyn i urządzeń w dziale produkcji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, brak, średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak, średnie branżowe, brak
      • Inne wymagania: Zaangażowanie w wykonywane prace, umiejętność posługiwania się narzędziami, dbanie o powierzony sprzęt, dokładność i rzetelność, sumienność, punktualność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Godz. pracy: 07:00 - 15:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kostrzynie nad Odrą