Czy to Twoja firma?

PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA praca

Tarnowskie Góry
PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Maszynista pojazdu trakcyjnego

    PKP CARGO SPÓŁKA AKCYJNA
    • Opole
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie pociągu lub pojazdu trakcyjnego. Stanowiskiem pracy maszynisty jest kabina pojazdu trakcyjnego.
      Czynności:obsługa pulpitu z urządzeniami sterowniczymi oraz pomiarowo kontrolnymi, prowadzenie pociągu na szlaku lub prac manewrowych, usuwanie drobnych usterek pojazdu, podczas prowadzenia pojazdu obserwacja zjawis zewnętrznych oraz wewnętrznych pojazdu (pulpit sterowniczy).
      Zatrudnienie w systemie równoważnego czasu pracy-praca turnusowa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Szkolenie na licencję maszynisty:osoba, która nie była karana za przestępstwo umyślne, ukończyła 20 lat, spełnia wymagania zdrowotne, fizyczne i psychiczne. Szkolenie na świadectwo maszynisty:osoba, która posiada licencję maszynisty nie była karana za przestępstwa umyślne, posiada zdolność fizyczną i psychiczną, potwierdzoną orzeczeniem lekarskim, wystawionym przez uprawnionego lekarza bądź komisję lekarską, odbyła wymagane przygotowanie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 270 do 4 989 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto, Szkolenie kandydatów na maszynistów po zdaniu egzaminu na licencję maszynisty: na stanowisk
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowskich Górach