Handel Detaliczny Art.Spożywczymi Katarzyna Wróblewska - Nowak

Handel Detaliczny Art.Spożywczymi Katarzyna Wróblewska - Nowak najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center

Oferty pracy Handel Detaliczny Art.Spożywczymi Katarzyna Wróblewska - Nowak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Handel Detaliczny Art.Spożywczymi Katarzyna Wróblewska - Nowak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Handel Detaliczny Art.Spożywczymi Katarzyna Wróblewska - Nowak poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Handel Detaliczny Art.Spożywczymi Katarzyna Wróblewska - Nowak - oferty archiwalne

  • Pracownik sklepu spozywczego

    • Łask
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      przyjmowanie dostaw, wykładanie produktów na regały sklepowe, oznakowania cenowe, dbanie o czystość.

      Oferta skierowana również do obywateli Ukrainy (ze znajomością języka polskiego)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze brutto 19,80 zł/h (około 150 godz. miesięcznie)
  • Sprzedawca

    • Łask
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.

      obsługa kasy fiskalnej, terminala płatniczego, przyjmowanie dostaw, wykładanie towarów na półki, dbanie o czystość sklepu

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łasku