Czy to Twoja firma?

P.P.H.U - Usługi Pogrzebowe - Magdalena Jezierska praca

Żnin
P.P.H.U - Usługi Pogrzebowe - Magdalena Jezierska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kamieniarz Żnin
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy P.P.H.U - Usługi Pogrzebowe - Magdalena Jezierska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H.U - Usługi Pogrzebowe - Magdalena Jezierska

Praca P.P.H.U - Usługi Pogrzebowe - Magdalena Jezierska - oferty archiwalne

  • Kamieniarz-żałobnik

    P.P.H.U - Usługi Pogrzebowe - Magdalena Jezierska
    • Żnin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż/demontaż nagrobków, szlifowanie płyt nagrobnych, obsługa pogrzebów

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, wymagana odpowrność psychiczna

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 7-15
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Żninie