Czy to Twoja firma?

Centrum Obróbki Kamioenia Naturalnego Unistone-Riva Iwona Gerula praca

Cieszyn
Centrum Obróbki Kamioenia Naturalnego Unistone-Riva Iwona Gerula najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ślusarz Cieszyn
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Centrum Obróbki Kamioenia Naturalnego Unistone-Riva Iwona Gerula

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Obróbki Kamioenia Naturalnego Unistone-Riva Iwona Gerula

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • PRACA Sortownia ** TYGODNIÓWKI** Bielsko-Biała

    TWG Polska Sp. z o.o.
    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    • 28-33 zł / godz.
    Polecana
    Dodana
  • Młodszy kontroler finansowy

    LB THERM Sp. z o.o.
    • Mazańcowice
    • umowa o pracę
    Polecana
    Dodana
  • Ślusarz Narzędziowy

    Prosperplast 1 Sp. z o.o. Profil pracodawcy
    • Rybarzowice
    Polecana
    Dodana

Praca Centrum Obróbki Kamioenia Naturalnego Unistone-Riva Iwona Gerula - oferty archiwalne

  • Szlifierz, montażysta,pilarz

    Centrum Obróbki Kamioenia Naturalnego Unistone-Riva Iwona Gerula
    • Cieszyn
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      szlifowanie, wycinanie, polerowanie kamienia-blatów kamiennych z granitu, marmuru, konglomeratu, montaż blatów i parapetów

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: umiejętności manualne, techniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 500 - 6 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Operator piły, operator cnc, pilarz

    • Cieszyn

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: podstawy teoretyczne i praktyczne przy tego rodzaju pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 4 000 - 6 000 PLN

Pracodawcy w Cieszynie