Czy to Twoja firma?

Meble MERKURY Rafał Borowski praca

Pszczyna
sklep meblowy
Meble MERKURY Rafał Borowski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Pszczyna
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Meble MERKURY Rafał Borowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Meble MERKURY Rafał Borowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Meble MERKURY Rafał Borowski - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie meblowym

    Meble MERKURY Rafał Borowski
    • Pszczyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      praca na stanowisku sprzedawcy w sklepie meblowym, obsluga klienta, utrzymanie czystości w miejscu pracy, przyjmowanie asortymentu, wystawianie dokumetu sprzedaży

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie, mile widziane doświadczenie w handlu w branży meblowej (ale nie jest wymagane), podstawowa umiejętność obsługi komputera, mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej, komunikatywność, dyspozycyjność, chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca

    • Pszczyna

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie, mile widziane doświadczenie w handlu w branży meblowej (ale nie ejst wymagane), podstawowa umiejętność obsługi komputera, mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej, komunikatywność, dyspozycyjność, chęci do pracy

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Pszczynie