Czy to Twoja firma?

Joanna Tymuła- Firma Handlowa Lukullus praca

Tarnobrzeg
Sprzedaż żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
Joanna Tymuła- Firma Handlowa Lukullus najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Tarnobrzeg
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Joanna Tymuła- Firma Handlowa Lukullus

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Joanna Tymuła- Firma Handlowa Lukullus

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Joanna Tymuła- Firma Handlowa Lukullus - oferty archiwalne

  • Sprzedawca-kasjer

    Joanna Tymuła- Firma Handlowa Lukullus
    • Tarnobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      sprzedawca
      Praca w godz. 6-14, 14-22

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: książeczka sanitarno- epidemiologiczna
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na stoisku mięsnym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnobrzegu