TECTO SP.Z O.O.

TECTO SP.Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Konserwator Skórzewo
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy TECTO SP.Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TECTO SP.Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca TECTO SP.Z O.O. - oferty archiwalne

  • Konserwator - pracownik produkcji

    • Skórzewo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 579 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      zapewnianie poprawnego funkcjonowania sprzętu, maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych wykorzystywanych na terenie przedsiębiorstwa lub firmy poprzez diagnozowanie usterek, wykonywanie drobnych napraw, prac remontowych i instalatorskich;
      przeprowadzanie konserwacji części zgodnie z instrukcją producenta;
      posługiwanie się rysunkiem technicznym i schematami montażowymi;
      zamawianie części zamiennych;
      sporządzanie raportów z prowadzonych prac konserwacyjnych
      i naprawczych;
      wykonywanie okresowych przeglądów technicznych;
      przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: czytanie dokumentacji technicznej, czytanie rysunków technicznych, posługiwanie się narzędziami i elektronarzędziami
      • Inne wymagania: Mile widziane wykształcenie średnie zawodowe. Praca na dwie zmiany 6-14, 14-22

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 579,81 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Skorzewie