Czy to Twoja firma?

SOPOCKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA DEN ARTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Sopot
SOPOCKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA DEN ARTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SOPOCKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA DEN ARTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SOPOCKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA DEN ARTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca SOPOCKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA DEN ARTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Asystentka stomatologiczna

    SOPOCKA KLINIKA STOMATOLOGICZNA DEN ARTE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Sopot
    • umowa o pracę
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Asysta przy pacjencie, sterylizacja narzędzi

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Wymagane uprawnienia do wykonywania pracy na stanowisku asystentki stomatologicznej.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Sopocie