Czy to Twoja firma?

REPUBLIKA DOM POMOCY SPOŁECZNEJ praca

Chorzów
Pozostała pomoc społeczna z zakwaterowaniem
REPUBLIKA DOM POMOCY SPOŁECZNEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy REPUBLIKA DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca REPUBLIKA DOM POMOCY SPOŁECZNEJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

REPUBLIKA DOM POMOCY SPOŁECZNEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca REPUBLIKA DOM POMOCY SPOŁECZNEJ - oferty archiwalne

  • Instruktor terapii zajęciowej

    REPUBLIKA DOM POMOCY SPOŁECZNEJ
    • Chorzów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      organizowanie pracy terapeutycznej, czuwanie nad prawidłowym przebiegiem zajęć, zapewnienie mieszkancom odpowiedniej opieki;
      poznawanie potrzeb mieszkańców celem ich rozwoju oraz zastosowanie odpowiednich działań terapeutycznych;
      pomoc w rozwijaniu zdolności i umiejętności mieszkańców w aktywizowaniu w celu jak najpełniejszego usamodzielniania mieszkańców;
      opieka i pomoc oraz uczenie mieszkańców wykonywania podstawowych czynności życiowych, czynności higieniczno-pielęgnacyjnych;
      dbanie o komfort psychiczny mieszkańców poprzez pomoc w rozwiązywaniu ich problemów życiowych i zdrowotnych;
      czynny udział i pomoc w organizowaniu życia mieszkańców;
      objęcie i wykonywanie obowiązków pracownika pierwszego kontaktu;
      prowadzenie bieżącej dokumentacji;

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: w tym doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością intelektualną;

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: złotych brutto (do uzgodnienia)
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chorzowie