Czy to Twoja firma?

AJAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Chrzanów
wytwórnia olejów i tłuszczów spożywczych
AJAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy AJAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AJAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca AJAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pakowacz ręczny

    AJAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Trzebinia
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      -pakowanie tłuszczów spożywczych
      -prace porządkowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie na pakowaczce typu MILKOM Dyspozycyjność 24h

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca na rok, 40 godz. tygodniowo -dyspozycyjność 24h -wymagane doświadczenie na pakowaczce typu MI

Pracodawcy w Chrzanowie