Centrum Informacji Gospodarczej Sp. z o.o.

Centrum Informacji Gospodarczej Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Centrum Informacji Gospodarczej Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Informacji Gospodarczej Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Recepcjonistki/tów zatrudnimy

    Centrum Barnabitów
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Popularna
    Wygasa

    • Warszawa
    Popularna
    Wygasa
  • Asystent/Asystentka Zarządu

    Randstad Polska Sp. z o.o. Profil pracodawcy
    • Warszawa
    • umowa o pracę tymczasową
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    Dodana

Praca Centrum Informacji Gospodarczej Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Recepcjonista/ka ( 231 j)

    • Józefów
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie gości hotelowych, nadzór nad imprezami okolicznościowymi, dobór pracowników do obsługi ww imprez.Obsługa receocji w hotelu, odbieranie telefonów, obsługa programu faktur COMARCH OPTIMA , platformy booking.com,

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie hotelarskie, dobry kontakt z klientem, mile widziana znajomośc języków obcych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Józefowie