LUPOL Spółka z o.o. Export - Import

LUPOL Spółka z o.o. Export - Import najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Monter Łask
w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy LUPOL Spółka z o.o. Export - Import

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca LUPOL Spółka z o.o. Export - Import

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca LUPOL Spółka z o.o. Export - Import - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji pcv/ pomoc stolarza

    • Łask
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      praca na produkcji stolarki otworowej z PCV oraz drewna, przygotowywanie materiału do produkcji, okuwanie kosmetyka gotowych wyrobów. Praca Łask ul. Żeromskiego 64 lub ul. Utrata 3

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie mile widziane lub możliwośc przyuczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 2800 zł brutto + premia, umowa o pracę na okres próbny 3 m-ce, po okresie próbnym umow
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Łasku