Czy to Twoja firma?

NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK BAJKOWY DOMEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Świdnica
NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK BAJKOWY DOMEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK BAJKOWY DOMEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK BAJKOWY DOMEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK BAJKOWY DOMEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Nauczyciel przedszkola - 559i

    NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ŻŁOBEK BAJKOWY DOMEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Świdnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć edukacyjnych w grupie 3 i 4 latków

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne, Dobre zdolności interpersonalne oraz komunikacyjne, ASERTYWNOŚĆ ORAZ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
      • Inne wymagania: [Inne] : Warunkiem zatrudnienia jest posiadanie wykształcenie wyższe na kierunku edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna określone w Rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej z 1 sierpnia 2017 roku w sprawie szczegółowych kwalifikacji wymaganych od nauczycieli oraz przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomoc nauczyciela przedszkola - 689

    • Świdnica
    • 2 800 zł / mies.

      Praca w przeszkolu

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna
      • Inne wymagania: wykształcenie minimum średnie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Świdnicy