Czy to Twoja firma?

POL BUD ŁK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością praca

Wadowice
POL BUD ŁK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Wadowice
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy POL BUD ŁK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POL BUD ŁK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca POL BUD ŁK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Pracownik budowlany

    POL BUD ŁK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Wadowice
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      wykonywanie prac ogólnobudowlanych, wykonywanie prac wykończeniowych. Praca na terenie całej Polski (delegacje). Podczas delegacji pracodawca zapewnia zakwaterowanie oraz dojazd do miejsca pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: umiejętność tynkowania, montaż płyt kartonowo-gipsowych, obróbka szpalet okiennych , wykonywanie szalunków, malowanie wnętrz, wykonywanie gładzi szpachlowych, murowanie, układanie płytek
      • Inne wymagania: wykształcenie nie jest istotne, wymagane posiadanie umiejętności: wykonywania szalunków, malowania wnętrz, murowania, tynkowania, montażu płyt gipsowo-kartonowych, układania płytek, wykonywania gładzi szpachlowych, obróbki szpalet okiennych; możliwość pracy w delegacjach, możliwość dźwigania do 30 kg, chęć do pracy w tym zawodzie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca na okres 3 lat

Pracodawcy w Wadowicach