Czy to Twoja firma?

Cynktech Robert Chęś praca

Gniezno
Cynktech Robert Chęś najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Rzeźnik Gniezno
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Cynktech Robert Chęś

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Cynktech Robert Chęś

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Cynktech Robert Chęś - oferty archiwalne

  • Wykrawacz mięsa drobiowego

    Cynktech Robert Chęś
    • Golina
    • staż/praktyka
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      rozbiór i wykrawanie mięsa drobiowego, sortowanie, pakowanie i przetwarzanie mięsa, kierowanie samochodem osobowym- dojazd do pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: dokładność, aktualna książeczka Sanepid, chęć do pracy, dobra organizacja czasu pracy, prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 22
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

    • Golina
    • umowa o pracę

      Wykrawanie mięsa z nogi, skórowanie, grzbietowanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie branżowe, brak
      • Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid, chęć do pracy, pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

Pracodawcy w Gnieźnie