Czy to Twoja firma?

Komenda Miejska Policji - Świętochłowice praca

Świętochłowice
Komenda Miejska Policji - Świętochłowice najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe

Oferty pracy Komenda Miejska Policji - Świętochłowice

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Komenda Miejska Policji - Świętochłowice

Praca Komenda Miejska Policji - Świętochłowice - oferty archiwalne

  • Policjant-ratownik medyczny w oddziale prewencji

    Komenda Miejska Policji - Świętochłowice
    • Świętochłowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      zapewnienie bezpieczeństwa publicznego, podejmowanie czynności ratunkowych i udzielanie pomocy medycznej na miejscu zdarzenia, prowadzenie zajęć z zakresu pierwszej pomocy, kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz medycznych czynności ratunkowych dla policjantów OPP w Katowicach, odpowiedzialność za należyty stan i sprawność sprzętu medycznego, a także utrzymanie w stanie gotowości do działań ambulansów medycznych znajdujących się na stanie jednostki, zabezpieczenie medyczne funkcjonariuszy w czasie doskonalenia zawodowego, zajęć z wyszkolenia strzeleckiego, zajęć poligoinowo-szkoleniowych i specjalistycznych pododdziałów Policji, zabezpieczenie medyczne podczas akcji i operacji policyjnych z udziałem Oddziału i jednostek Policji wspomagających działania

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: s polskie obywatelstwo, nieposzlakowana opinia, kandydat nie był skazany/a prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający co najmniej średnie wykształcenie lub średnie branżowe oraz zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jesteś się podporządkować, a także dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych, osoby podlegające kwalifikacji wojskowej powinny posiadać uregulowany stosunek do służby wojskowej- jest wymagany na dzień przyjęcia do służby w Policji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 160 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie od 3160zł. brutto + dodatki (wysługa lat, stopień służbowy), praca zmianowa, miejsce p
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Świętochłowicach