MIROSŁAW BUŻEK Jawor-Ogrody

MIROSŁAW BUŻEK Jawor-Ogrody najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Ogrodnik Kozy
w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy MIROSŁAW BUŻEK Jawor-Ogrody

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MIROSŁAW BUŻEK Jawor-Ogrody

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MIROSŁAW BUŻEK Jawor-Ogrody - oferty archiwalne

  • Pomocnik ogrodnika

    • Kozy
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prace pomocnicze przy zakładaniu trawników i skalniaków, formowaniu żywopłotów i przycinaniu drzew. Praca jednozmianowa w wymiarze 1/2 etatu, w godz. pomiędzy 6.00 a 14.00, od poniedziałku do piątku na terenie całego kraju w zależności od zleceń.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, wymagana sprawność, siła fizyczna, gotowość do pracy na terenie całej Polski.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kozach