Czy to Twoja firma?

Społem OŁAWA Sp.z.o.o praca

Oława
Społem OŁAWA Sp.z.o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Społem OŁAWA Sp.z.o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Społem OŁAWA Sp.z.o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Społem OŁAWA Sp.z.o.o - oferty archiwalne

  • Pomoc gospodarcza

    Społem OŁAWA Sp.z.o.o
    • Brzeg
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie w czystości pomieszczeń sanitarnych, biurowych, sali sprzedaży, magazynów, pomieszczeń gospodarczych; sprzątanie terenu wokoło sklepu; mycie okien; odśnieżanie, itp.

      Wymiar czasu pracy: 2/8 lub 3/8.
      Godz. pracy: 06.00 - 8.00 lub 06.00 - 9.00

      Umowy na okresy miesięczne.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
      • Inne wymagania: Wykształcenie zasadnizce zawodowe. Książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych. Dośw. zawodowe min. 6 miesięcy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 18,3 PLN

Pracodawcy w Oławie