Czy to Twoja firma?

Firma Usługowo-Handlowa BEA Piotr Borowy praca

Chojnów
Firma Usługowo-Handlowa BEA Piotr Borowy najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ochroniarz Chojnów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Firma Usługowo-Handlowa BEA Piotr Borowy

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Usługowo-Handlowa BEA Piotr Borowy

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Firma Usługowo-Handlowa BEA Piotr Borowy - oferty archiwalne

  • F-pracownik restauracji

    Firma Usługowo-Handlowa BEA Piotr Borowy
    • Okmiany
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa systemu elektronicznego ZOOM, przygotowanie posiłków typu fast-food w zakresie linii drivea, obsługa gości, drobne prace porządkowe na stanowisku pracy i dbanie o powierzony sprzęt, obsługa kasy fiskalnej i słuchawek do komunikacji.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, książeczka sanit. epid. lub możliwość jej wyrobienia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 805,6 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chojnowie