Czy to Twoja firma?

ELEKTROTOOLS HURTOWNIA NARZĘDZIOWO BUDOWLANA praca

Kutno

Hurtownia narzędziowo- budowlana ELEKTROTOOLS z siedzibą w KUTNIE Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko handlowiec/sprzedawcy materiałów narzędzi, elektronarzędzi i materiałów technicznych.

Zakres obowiązków: obsługa klienta przyjmowanie dostaw, zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów. aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach, praca w systemie jednozmianowym plus dwie soboty (7-13)w miesiącu Oczekujemy: dużym atutem będzie doświadczenie handlowe w branży narzędziowej lub mechanicznej, komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem dobra organizacja pracy, odpowiedzialność inicjatywa i zaangażowanie w pracę umiejętność pracy w zespole mile widziane doświadczenie w sprzedaży Prawo jazdy kat.B Oferujemy: stabilną formę zatrudnienia – umowa o pracę, motywujące środowisko pracy, sprzyjające rozwojowi zawodowemu i osobistemu, szkolenia produktowe. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres e-mail podany poniżej

Oferty pracy ELEKTROTOOLS HURTOWNIA NARZĘDZIOWO BUDOWLANA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ELEKTROTOOLS HURTOWNIA NARZĘDZIOWO BUDOWLANA

Pracodawcy w Kutnie