Czy to Twoja firma?

ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Rączka, praca

Jordanów
produkcja wyrobów tartacznych
ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Rączka, najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Klasyfikator Jordanów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Rączka,

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Rączka,

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Rączka, - oferty archiwalne

  • Sortowacz materiałów drzewnych

    ZAKŁAD STOLARSKI Zbigniew Rączka,
    • Jordanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Sortowanie materiałów drzewnych pod względem przydatności do produkcji.Posługiwanie się przyrządami kontrolno pomiarowymi do drewna.Obsługa linii produkcyjnej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe minimum dwa tygodnie na stanowisku sortowacz materiałów drzewnych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jordanowie