Czy to Twoja firma?

SKLEP SPOŻYWCZY ADA Adriana Witkowska praca

Wodzisław Śląski
sprzedaż art. spożywczych
SKLEP SPOŻYWCZY ADA Adriana Witkowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy SKLEP SPOŻYWCZY ADA Adriana Witkowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SKLEP SPOŻYWCZY ADA Adriana Witkowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SKLEP SPOŻYWCZY ADA Adriana Witkowska - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    SKLEP SPOŻYWCZY ADA Adriana Witkowska
    • Wodzisław Śląski
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - obsługa klienta,
      - wykładanie towaru,
      - dbałość o porządek w miejscu pracy.

      Praca od poniedziałku do soboty na 3/4 etatu w godz.: 6:00-12:00 lub 15:00-21:00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wodzisławiu Śląskim