Czy to Twoja firma?

MGS Handel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością praca

Nowa Wieś Wrocławska
MGS Handel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy MGS Handel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MGS Handel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca MGS Handel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Robotnik magazynowy

    MGS Handel spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Nowa Wieś Wrocławska
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Sprawdzanie stanów magazynowych, przyjmowanie dostaw, załadunek zamówień, metkowanie produktów.
      Umowa zlecenie około 168 godzin w miesiącu.
      Zatrudnienie na okres powyżej roku.
      Dyspozycyjność: poniedziałek - piątek 7:00-15:00

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie zawodowe, staż pracy brak wymagań Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 28,48 do 28,48 PLN

    • Małuszów

      Sprawdzanie stanów magazynowych, przyjmowanie dostaw, załadunek zamowień, metkowanie produktów.
      Umowa zlecenie: 36 miesięcy
      Ilość godzin w miesiącu minimum 160
      praca w godzinach 8-16
      Kontakt z pracodawcą: office.cocoliam@gmail.com lub 570582186

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy bez znaczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 18,53 PLN

Pracodawcy w Nowej Wsi Wrocławskiej