Czy to Twoja firma?

NOWICKA EMILIA ZAKŁAD USŁUG HANDLOWO-GASTRONOMICZNYCH praca

Koronowo
NOWICKA EMILIA ZAKŁAD USŁUG HANDLOWO-GASTRONOMICZNYCH najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pomoc kuchenna Koronowo
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy NOWICKA EMILIA ZAKŁAD USŁUG HANDLOWO-GASTRONOMICZNYCH

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NOWICKA EMILIA ZAKŁAD USŁUG HANDLOWO-GASTRONOMICZNYCH

Praca NOWICKA EMILIA ZAKŁAD USŁUG HANDLOWO-GASTRONOMICZNYCH - oferty archiwalne

  • Pomoc kuchenna (nr 2953)

    NOWICKA EMILIA ZAKŁAD USŁUG HANDLOWO-GASTRONOMICZNYCH
    • Koronowo
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • 1 400 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      doraźna pomoc kucharzowi, gastronomiczny rozbiór mięsa, porcjowanie i dekorowanie, obieranie, krojenie, szatkowanie oraz siekanie warzyw i owoców, utrzymywanie czystości w obrębie kuchni

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: gotowanie
      • Inne wymagania: mile widziane wykształcenie średnie i 3 miesiące doświadczenia w kuchni, sprawność manualna, samodzielność, dokładność, podzielność uwagi, zamiłowania kulinarne, umiejętność współpracy z innymi pracownikami

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Koronowie