Czy to Twoja firma?

BORIM PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Studzienice
BORIM PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Studzienice
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy BORIM PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BORIM PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BORIM PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w stacji paliw

    BORIM PALIWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Pszczyna
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, sprzedaż paliw, towarów i usług gastronomicznych, obsługa fiskalno-kasowa, przyjmowanie i dokumnetowanie dostaw, obsługa urządzeń technicznych, prace porządkowe

      Wymagania

      • Inne wymagania: książeczka Sanepid, znajomość obsługi komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Studzienicach