Czy to Twoja firma?

P.P.H. Hobby-Model praca

Krosno
produkcja zabawek, modeli i artykułów modelarskich
P.P.H. Hobby-Model najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Krosno
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy P.P.H. Hobby-Model

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca P.P.H. Hobby-Model

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca P.P.H. Hobby-Model - oferty archiwalne

  • Sprzedawca w sklepie internetowym - koordynator hurtowni

    P.P.H. Hobby-Model
    • Krosno
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      -kontrola i przeprowadzanie szeroko rozumianego procesu zakupu towarów oraz ich sprzedaży,
      -budowanie wizerunku i utrwalanie relacji z wieloletnimi partnerami handlowymi,
      -obsługa sprzedaży internetowej (realizowanie zamówień, praca z klientem detalicznym, przygotowywanie opisów produktów, marketing online),

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: biegła znajomość obsługi komputera, wysoka kultura osobista, sztuka sprzedaży
      • Inne wymagania: Umiejętność redagowania tekstów, otwartość w relacjach z innymi osobami, doświadczenie na podobnym stanowisku, komunikatywność, mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krośnie