Czy to Twoja firma?

Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza praca

Dąbrowa Górnicza
szpital
Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport praca fizyczna

Oferty pracy Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza - oferty archiwalne

  • Elektryk

    Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza
    • Dąbrowa Górnicza
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Eksploatacja i dozór urządzeń i sieci elektroenergetycznych.
      2. Usuwanie usterek i awarii.
      3. Praca na wysokości.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Eksploatacja urządzeń, instalacji i sieci elektroenergetycznych o napięciu nie wyższym niż 1 kV
      • Inne wymagania: WYMAGANE: wykształcenie średnie, minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodowego, posiadanie aktualnych uprawnień SEP ( grupa 1)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN
      • Opis wynagrodzenia: kwota brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Malarz

      1. Reperacja/malowanie powłok malarskich podłoża.
      2. Szpachlowanie, malowanie.
      3. Przygotowanie farb.
      4. Przygotowanie powierzchni.
      5. Praca na wysokości.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: WYMAGANE: wykształecenie zawodowe, minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodoowego, umiejętność położenia powłok malarskich oraz przygotowania powierzchni do malowania

      Oferujemy

  • Kierowca transportu sanitarnego

      wykonywanie kursów pojazderm transportu sanitarnego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak, średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Zezwolenie na kierowanie pojazdem uprzywilejowanym
      • Inne wymagania: WYMAGANE: wykształcenie średnie, minimum 6 miesięcy doświadczenia zawodowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN

Pracodawcy w Dąbrowie Górniczej