Czy to Twoja firma?

BIESZCZADY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Jasło
BIESZCZADY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł badania i rozwój

Oferty pracy BIESZCZADY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIESZCZADY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracowniczka produkcji - Tarnobrzeg

    Staff In Sp.z.o.o.
    • Tarnobrzeg
    • umowa o pracę tymczasową
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Brygadzista - Montaż rusztowań elewacyjnych /Belgia

    MK Job Sp. z o.o.
    • Belgia
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Monter- ślusarz

    STABAR Sp. z o.o.
    • Niemcy
    Dodana

BIESZCZADY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIESZCZADY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    BIESZCZADY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Jasło
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Trybowanie mięsa, przygotowywanie mieszanki przypraw, formowanie kebaba.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: Swobodne posługiwanie się ostrymi narzędziami

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji kebaba

    • Jasło
    • 2 800 zł / mies.

      Trybowanie mięsa, przygotowanie przypraw, układanie i formowanie kebaba.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak, zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Jaśle