Vitcas Polska sp. z o.o.

materiały ogniotrwałe http://www.vitcas.pl/
Vitcas Polska sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
na stanowiskach:
Magazynier Chrzanów
w kategoriach zawodowych:
magazyn

Oferty pracy Vitcas Polska sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Vitcas Polska sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Vitcas Polska sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Magazynier / operator wózka widłowego / pakowanie towaru

    • Chrzanów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 300 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie i wydawanie towarów Kontrola jakościowa i ilościowa dostaw towaru do magazynu Dbałość o właściwe rozmieszczenie towarów na powierzchni magazynu Kontrola stanów magazynowych Dbanie o ład i porządek na stanowisku pracy, odpowiedzialność za powierzone mienie Prowadzenie prostych czynności administracyjnych związanych z gospodarką magazynową Informowanie przełożonego o występujących nieprawidłowościach w procesach magazynowych Bieżące inwentaryzacje Prace związane z produkcją sprzedawanych materiałów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Dyspozycyjność Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe Umiejętność pracy w zespole Skrupulatność i dokładność w realizacji zadań Chęci nawiązania długotrwałej współpracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Chrzanowie