Ha Tinh Bar Orientalny Karolina Kowalczyk

Ha Tinh Bar Orientalny Karolina Kowalczyk najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Ha Tinh Bar Orientalny Karolina Kowalczyk

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ha Tinh Bar Orientalny Karolina Kowalczyk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Ha Tinh Bar Orientalny Karolina Kowalczyk - oferty archiwalne

  • Kucharz kuchni orientalnej

    • Sielpia Wielka
    • umowa o pracę
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Praca polega na samodzielnym przygotowywaniu tradycyjnych dań kuchni wietnamskiej, azjatyckiej stąd od kandydata wymagamy znajomości receptur i sposoby przygotowywania posiłków tej kuchni. Do obowiązków zalicza się także robienie zakupów, sprzątanie i utrzymywanie miejsca pracy w czystości.

      Praca będzie wykonywana w tzw. Budce, dokładna lokalizacja, czyli pełny adres nie jest jeszcze znany.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: praca pod presją czasu, znajomość przepisów i receptur oraz sposobów przygotowania posiłków kuchni wietnamskiej oraz azjatyckiej (kuchnia orientalna), samodzielne przygotowywanie wietnamskich potraw oraz azjatyckich
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : znajomość przepisów i receptur kuchni orientalnej [Umiejętność 1] : samodzielność i praca pod presją czasu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System wynagrodzenia godzinowy 18,30 brutto/ godzinę

Pracodawcy w Opocznie