Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Dąbrowskiej w Jaworzu

EDUKACJA
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Dąbrowskiej w Jaworzu najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Dąbrowskiej w Jaworzu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Dąbrowskiej w Jaworzu

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Dąbrowskiej w Jaworzu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Marii Dąbrowskiej w Jaworzu - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wspomagający 18/20 etatu

    • Jaworze
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Praca w Szkole Podstawowej w Jaworzu z uczniem klasy 8 z zespołem Aspergera.

      Praca w wymiarze 18/20 etatu, jednozmianowa w godz. 7.00-15.00 od pon. do pt.
      Umowa o pracęna czas określony od 01.09.2021 do 31.08.2022 r.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Wykształcenie min. wyższe magisterskie na kierunku pedagogika specjalna z kwalifikacjami do pracy z uczniem z zespołem Aspergera (lub studia wyższe magisterskie pedagogiczne uzupełnione studiami podyplomowymi uprawniającymi do pracy z uczniem z zespołem Aspergera) oraz przygotowanie pedagogiczne. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 650 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zależnie od stopnia awansu nauczyciela
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Jaworzu