Czy to Twoja firma?

WYLĘGARNIA INDYKÓW Marek Górski praca

Brzesko
chów i hodowla drobiu
WYLĘGARNIA INDYKÓW Marek Górski najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Hodowca Brzesko
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy WYLĘGARNIA INDYKÓW Marek Górski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WYLĘGARNIA INDYKÓW Marek Górski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca WYLĘGARNIA INDYKÓW Marek Górski - oferty archiwalne

  • Pracownik wylęgarni drobiu

    WYLĘGARNIA INDYKÓW Marek Górski
    • Brzesko
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Rozpoznanie zapłodnionych i niezapłodnionych jaj, selekcja piskląt, rozpoznanie płci - seksowanie, wykrywanie chorób piskląt.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Mile widziane: doświadczenie na stanowisku seksera drobiu, kurs seksera drobiu, doświadczenie w seksowaniu piskląt indyczych, umiejętność rozpoznawania zapłodnionych jaj.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca na podstawie umowy zlecenie (110 godzin w miesiącu).

Pracodawcy w Brzesku