Czy to Twoja firma?

BUDOWNICTWO KRYSIAK Rafał Krysiak praca

Zabrzeg
BUDOWNICTWO KRYSIAK Rafał Krysiak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Budowlaniec Zabrzeg
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy BUDOWNICTWO KRYSIAK Rafał Krysiak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUDOWNICTWO KRYSIAK Rafał Krysiak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca BUDOWNICTWO KRYSIAK Rafał Krysiak - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany-cd

    BUDOWNICTWO KRYSIAK Rafał Krysiak
    • Zabrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Murowanmie, układanie cegieł, donoszenie materiałów budowlanych, montowanie ścianek, sprzątanie na budowie, usuwanie starej nawierzchni, malowanie. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7.00-15.00 lub 8.00-16.00 na terenie pow. bielskiego, woj. ślaskiego oraz teren całej Polski.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie b/z, mile widziane zawodowe lub średnie. Wymagana zdolność do wykonywania pracy fizycznej, dokładność, dbanie o porządek, malowanie. Mile widziane doświadczenie zawodowe.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Zabrzegu