L.Pańkowski - Labopak System Sp.K.

Reklama - gadżety reklamowe
L.Pańkowski - Labopak System Sp.K. najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy L.Pańkowski - Labopak System Sp.K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca L.Pańkowski - Labopak System Sp.K.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca L.Pańkowski - Labopak System Sp.K. - oferty archiwalne

  • Pakowacz - magazynier dbający o ład i porządek ( 230 j)

    • Otwock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Magazynier / pakowacz – odpowiedzialny za utrzymanie porządku – wynagrodzenie: 2 700 zł na rękę
      Jeśli...
      • Lubisz porządkować i patrzeć jak wszystko dobrze wygląda dzięki Twoim działaniom
      • Zależy Ci na pracy w pobliżu bez potrzeby długich dojazdów
      A poza tym...
      • jesteś empatyczny – lubisz ludzi, a pomaganie innym daje Ci kopa do działania;
      • lubisz pracować w sposób spokojny bez presji czasu
      ...to być może jesteś osobą, której szukamy.
      Szukamy bowiem spokojnych i radosnych ludzi do naszej firmy rodzinnej.
      Wierzymy w to, że nasze produkty dają ludziom szczęście, że to co robimy ma sens.
      Kilka słów o nas
      Kemis – House of Gadgets to firma rodzinna – dlaczego to ważne? Bo budujemy nasze kontakty z ludźmi na długi czas. Nigdy nie palimy za sobą mostów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 450 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pakowacz ( 187 j)

    • Otwock

      - przyjęcie towaru
      - rozkładanie towaru na półki
      - kompletowanie gier
      - kompletowanie zamówień
      - pakowanie zamówień
      - wysyłka towaru
      - zachowaniu porządku magazynowego
      - remanenty
      - dodatkowe prace biurowo / magazynowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19 PLN
      • System wynagrodzenia: Akordowy

Pracodawcy w Otwocku