Czy to Twoja firma?

Przedszkole i żłobek NIEZAPOMINAJKA Karolina Skólmowska praca

Lubicz Dolny
Przedszkole i żłobek NIEZAPOMINAJKA Karolina Skólmowska najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Przedszkole i żłobek NIEZAPOMINAJKA Karolina Skólmowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole i żłobek NIEZAPOMINAJKA Karolina Skólmowska

Praca Przedszkole i żłobek NIEZAPOMINAJKA Karolina Skólmowska - oferty archiwalne

  • Nauczyciel wychowania przedszkolnego

    Przedszkole i żłobek NIEZAPOMINAJKA Karolina Skólmowska
    • Lubicz Dolny
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      •przygotowanie dziecka do podjęcia nauki w szkole
      •rozwijanie u dziecka tzw. dojrzałości szkolnej dotyczącą sfery umysłowej, fizycznej, emocjonalnej i społecznej
      •czuwanie nad prawidłowym rozwojem każdego dziecka
      •dbanie o czystość dzieci i porządek w sali

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, dokładność, obowiązkowość, zaangażowanie i inicjatywa własna
      • Inne wymagania: [Inne] : Poszukujemy osoby, która jest absolwentem takich kierunków studiów, jak wychowanie przedszkolne, edukacja przedszkolna, pedagogiki wczesnoszkolnej, edukacji wczesnoszkolnej lub nauczania początkowego; jest: odpowiedzialna, rozważna, cierpliwa, energiczna, wykazuje dobre podejście do dzieci, jest kreatywna, potrafi działać w grupie i dąży do samodoskonalenia mile widziane również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lubiczu Dolnemu