Czy to Twoja firma?

RZĄSA MARIUSZ USŁUGI INSTALACYJNO -BUDOWLANE HYDROSYSTEM praca

Kolbuszowa
RZĄSA MARIUSZ USŁUGI INSTALACYJNO -BUDOWLANE HYDROSYSTEM najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy RZĄSA MARIUSZ USŁUGI INSTALACYJNO -BUDOWLANE HYDROSYSTEM

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RZĄSA MARIUSZ USŁUGI INSTALACYJNO -BUDOWLANE HYDROSYSTEM

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca RZĄSA MARIUSZ USŁUGI INSTALACYJNO -BUDOWLANE HYDROSYSTEM - oferty archiwalne

  • Operator koparki

    RZĄSA MARIUSZ USŁUGI INSTALACYJNO -BUDOWLANE HYDROSYSTEM
    • Kolbuszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie ziemnych prac budowlanych przy budowie obiektów podziemnych i naziemnych, wykonywanie wykopów pod kanalizację, budynki mkeszkalne, przemysłowe i usługowe, wykonywanie rowów i kanałów wodnomelioracyjnych, zbieranie i profilowanie skarp i nasypów, wydobywanie żwiru, piasku i innych materiałów kopalnych, zrywanie nawierzchni drogowych, wywożenie ziemi, piasku i kamieni na miejsce zwałki, załadowywanie i rozładowywanie ciężarówek i kontenerów, przygotowywanie terenu robót, tj. oczyszczanie z kamieni, drzew, krzewów, wyrównywanie powierzchni. Praca w delegacji od poniedziałku do piątku. Wyjazd w poniedziałek o 4 rano.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: OPERATOR KOPARKI
      • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe min.1 rok, odpowiedzialność, sumienność, spostrzegawczośći umiejętność oceny ewentualnego ryzyka.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 33 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Kolbuszowej