Czy to Twoja firma?

WANDA- WYPIEKI Z OTWOCKA, Wanda Agnieszka Góźdź praca

Otwock
Handel wyrobami cukierniczymi
WANDA- WYPIEKI Z OTWOCKA, Wanda Agnieszka Góźdź najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Spedytor Otwock
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy WANDA- WYPIEKI Z OTWOCKA, Wanda Agnieszka Góźdź

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WANDA- WYPIEKI Z OTWOCKA, Wanda Agnieszka Góźdź

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca WANDA- WYPIEKI Z OTWOCKA, Wanda Agnieszka Góźdź - oferty archiwalne

  • Ekspedytor towaru ( 180 j)

    WANDA- WYPIEKI Z OTWOCKA, Wanda Agnieszka Góźdź
    • Otwock
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      wydawanie produktów w piekarni kierowcom wg. dowodów dostaw

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: komunikatywność, wysoka kultura osobista
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : skrupulatność i uczciwość

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Ekspedytor ( 179 j)

    • Otwock

      wydawanie pieczywa, szykowanie towaru i wydawanie kierowcom

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : rzetelność wykonywania pracy, uczciwość,

      Oferujemy

Pracodawcy w Otwocku