Czy to Twoja firma?

PILAR-RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Falenty Nowe
PILAR-RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy PILAR-RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PILAR-RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PILAR-RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PILAR-RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pomocniczy pracownik torowy

    PILAR-RAIL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Oświęcim
    • umowa o pracę
    • 3 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      Rozładunek i załadunek podkładów kolejowych, demontaż toru, rozkładanie podkładów, humusowanie skarp, prace porządkowe.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie zawodowe, mile widziene doświadczenie w branży drogowej, jak również kolejowej. Miejsce wykonywania pracy: około pół roku w Oświęcimiu, w Nowym Targu - około 2 lat, pracodawca gwarantuje zakwaterowanie oraz posiłek regeneracyjny. Biuro pracodawcy znajduje się w Nowym Targu, obsługuje budowy w Nowym Targu i Oświęcimiu ( Budowa Linii Kolejowej 30 ). Pracodawca oferuje stałe zatrudnienie - umowa zlecenie traktowana jest jako okres próbny, w przypadku sprawdzenia się pracownika umowa o pracę na czas określony / nieokreślony, praca w systemie jednozmianowym od 7:00 do 15:00 lub od 10:00 do 18:00.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wysokość proponowanego przez pracodawcę wynagrodzenia uzależniona jest od posiadanego doświadczenia

Pracodawcy w Falentach Nowych