Czy to Twoja firma?

Grabiec-Drzał Justyna NZOZ JUSTYNKA, Gabinet Rehabilitacji praca

Kolbuszowa
Grabiec-Drzał Justyna NZOZ JUSTYNKA, Gabinet Rehabilitacji najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fizjoterapeuta Kolbuszowa
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Grabiec-Drzał Justyna NZOZ JUSTYNKA, Gabinet Rehabilitacji

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Grabiec-Drzał Justyna NZOZ JUSTYNKA, Gabinet Rehabilitacji

Praca Grabiec-Drzał Justyna NZOZ JUSTYNKA, Gabinet Rehabilitacji - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    Grabiec-Drzał Justyna NZOZ JUSTYNKA, Gabinet Rehabilitacji
    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Fizjoterapeuta środowiskowy
      Praca na terenie Mielca i okolic
      Pracodawca zapewnia dostęp do samochodu służbowego

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Wykształcenie kierunkowe, prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 700 do 5 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Kolbuszowej