Czy to Twoja firma?

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SĘDZISZOWIE MAŁOPOLS praca

Sędziszów Małopolski
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SĘDZISZOWIE MAŁOPOLS najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SĘDZISZOWIE MAŁOPOLS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SĘDZISZOWIE MAŁOPOLS

Praca POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SĘDZISZOWIE MAŁOPOLS - oferty archiwalne

  • Psycholog

    POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ KOŁO W SĘDZISZOWIE MAŁOPOLS
    • Sędziszów Małopolski
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie terapii psychologicznej indywidualnej i grupowej z osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz grupy wsparcia dla rodziców - 16 godz./m-c.
      Miejsce wykonywania: Sędziszów Młp. oraz Wiercany.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie. Umiejętność: pracy w zespole, prowadzenia grupy wsparcia oraz udzielania porad indywidualnych i grupowych. Doświadczenie zawodowe - mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 70 PLN
      • Opis wynagrodzenia: (stawka godzinowa - 16 godz./m-c.)
  • Psycholog

      Prowadzenie terapii psychologicznej indywidualnej i grupowej z osobami z niepełnosprawnością intelektualną oraz grupy wsparcia dla rodziców - 20 godz./m-c.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe magisterskie. Empatia, profesjonalizm, zaangażowanie. Doświadczenie zawodowe - mile widziane.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN
      • Opis wynagrodzenia: (stawka godzinowa - 20 godz./m-c.)

Pracodawcy w Sędziszowie Małopolskim