Zakład Handlowo-Usugowy Arkadiusz Jaranowski

Zakład Handlowo-Usugowy Arkadiusz Jaranowski najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Zakład Handlowo-Usugowy Arkadiusz Jaranowski

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Handlowo-Usugowy Arkadiusz Jaranowski

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Zakład Handlowo-Usugowy Arkadiusz Jaranowski - oferty archiwalne

  • Operator koparki

    • Oleśnica
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 4 000 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługiwanie koparki jednonaczyniowej, koparki drenarskiej, koparki wielonaczyniowej oraz koparki wielonaczyniowej łańcuchowej;
      wykonywanie ziemnych prac budowlanych przy budowie obiektów podziemnych i naziemnych;
      wykonywanie wykopów pod kanalizację, budynki mieszkalne, przemysłowe i usługowe itp.;
      wykonywanie rowów i kanałów wodnomelioracyjnych;
      zbieranie i profilowanie skarp i nasypów;
      wydobywanie żwiru, piasku i innych materiałów kopalnych;
      zrywanie nawierzchni drogowych;
      wywożenie ziemi, piasku i kamieni na miejsce zwałki;
      załadowywanie i rozładowywanie ciężarówek i kontenerów;
      przygotowywanie terenu robót, tj. oczyszczanie z kamieni, drzew, krzewów, wyrównywanie powierzchni itp.;
      kontrolowanie stanu technicznego urządzania, w tym prowadzenie listy kontrolnej, a w przypadku wystąpienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Operator ładowarki jednonaczyniowej kl. III, Operator koparki jednonaczyniowej kl. I, Operator koparkoładowarki , Operator koparki jednonaczyniowej kl. III, punktualność, kreatywność, umiejętnośc pracy w grupie a także na samodzielnym stanowisku
      • Inne wymagania: Staż pracy 1 rok

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Międzyrzeczu