Czy to Twoja firma?

Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa praca

Lubliniec
Zarządzanie nieruchomościami wykonywanena zlecenie
Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa - oferty archiwalne

  • Palacz c.o.

    Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa
    • Lubliniec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa kotłów C.O., dbanie o porządek miejsca pracy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Umiejętność obsługiwania maszyn i urządzeń współpracujących z kotłem

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: +20% premii i dodatek za pracę w porze nocnej
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Lubliniec

      obsługa kotłów c.o. typ kw-gr 450 kw; obsługa maszyn i urządzeń współpracujących z kotłem, kontrola stanu technicznego kotłów, załadunek opału, monitorowanie ciśnienia instalacji c.o. Prowadzenie rejestru odczytu urządzeń c.o., urzymywanie czystości i dbanie o stan urządzeń

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, średnie; doświadczenie na podobnym stanowisku; uprawnienia do zajmowania się eksploatacją urządzeń, instalacji i sieci, stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na ww.stanowisku, obowiązkowość, systematyczność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Lublińcu