STRZECHA JAN

Produkcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek
STRZECHA JAN najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy STRZECHA JAN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STRZECHA JAN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

STRZECHA JAN poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STRZECHA JAN - oferty archiwalne

  • Ekspedientka

    • Bytom
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż wyrobów ciastrkarskich i ciast

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: wymagania: doświadczenie w charakterze ekspedientki, książeczka sanepidowska, obsługa kasy fiskalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca zmianowa- 8h dziennie w godz. od 5:00-19:00
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Piekarz lub pomoc piekarza

    • Bytom

      wypiek pieczywa

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: 1 rok doświadczenia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca od godziny 20:00

Pracodawcy w Bytomiu