MARZENA KAPICA FHU FAT MEBLE

SPRZEDAŻ HURTOWA MEBLI BIUROWYCH
MARZENA KAPICA FHU FAT MEBLE najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy magazyn

Oferty pracy MARZENA KAPICA FHU FAT MEBLE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MARZENA KAPICA FHU FAT MEBLE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

MARZENA KAPICA FHU FAT MEBLE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MARZENA KAPICA FHU FAT MEBLE - oferty archiwalne

  • Handlowiec, sprzedawca

    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - sprzedaż materacy i łóżek
      - dbanie o czystość na salonie
      - wystawianie dokumentów rozchodu i magazynowych
      - spisywanie zamówień od klientów i przekazywanie je do hurtowni celem realizacji,
      - obsługa klienta szeroko rozumiana
      - ustalanie godzin i terminów dostaw z klientem
      - współpraca z kierowcami oraz montażystami
      - współpraca z działem handlowym
      godziny pracy 9-17

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: dobra obsługa komputera, samodzielność w działaniu, komunikatywność oraz wysoka kultura osobista
      • Inne wymagania: Mile widziana znajomość obsługi programu magazynowego typu WF Mag, Doświadczenie w handlu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pierwsza umowa na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony Do wynagrodzenia prowizja sprzedażowa
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca/handlowiec

    • Zambrów

      sprzedaż materacy i łóżek,dbanie o czystość na salonie,
      dbanie o wystrój wizualny sklepu, wystawianie dokumentów rozchodu i magazynowych,
      s[pisywanie zamówień od klientów i przekazywanie je do hurtowni celem ich realizacji, obsługa klienta szeroko rozumiana

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera i wykorzystanie internetu, znajomość programu WF-MAG, obsługa kasy fiskalnej
      • Inne wymagania: - wysoka kultura osobista, - mile widziane doświadczenie w handlu

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: prowizja od obrotu
  • Magazynier

    • Ignatki
    • 2 800 zł / mies.

      -wydawanie towarów, przyjmowanie dostaw, praca przy załadunkach, dbanie o porządek

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: doświadczenie (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      • Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole, doświadczenie min pół roku na magazynie lub przy w montażu mebli, poczucie odpowiedzialności za wykonywana pracę

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • Opis wynagrodzenia: podstawa+premia
      • System wynagrodzenia: Czasowo-prowizyjny

Pracodawcy w Ignatkach