Czy to Twoja firma?

ANNA KMIECIAK-HOFFMANN USŁUGI WIELOBRANŻOWE CZYSTOŚĆ praca

Kościan
ANNA KMIECIAK-HOFFMANN USŁUGI WIELOBRANŻOWE CZYSTOŚĆ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ANNA KMIECIAK-HOFFMANN USŁUGI WIELOBRANŻOWE CZYSTOŚĆ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ANNA KMIECIAK-HOFFMANN USŁUGI WIELOBRANŻOWE CZYSTOŚĆ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ANNA KMIECIAK-HOFFMANN USŁUGI WIELOBRANŻOWE CZYSTOŚĆ - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    ANNA KMIECIAK-HOFFMANN USŁUGI WIELOBRANŻOWE CZYSTOŚĆ
    • Kościan
    • umowa o pracę
    • 3 500 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      koszenie trawy, sprzątanie klatek schodowych, terenów zielonych, zbieranie padłych zwierząt z ulic i dróg, praca od poniedziałku do piątku na terenie Kościana i okolic

      Wymagania

      • Uprawnienia: prawo jazdy kat B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Kościanie